Ebru Gündeş Fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebru Gündeş Fanclub

ebru gündeş hayranlarının tek buluşma noktası Fanclub

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim

3 posters
YazarMesaj
can-efan
Admin
can-efan

İş/Hobiler : tek hobim ve ilgi alanım ebru gündeş

Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim Empty
MesajKonu: Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim   Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 6:30 pm

Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim 84548000Harbiye Açıkhava da 17 Ağustos `ta birlikte konser verecek olan Ebru Gündeş , Muazzez Abacı provalar için biraraya geldi16.08.2006

Harbiye Açıkhava da 17 Ağustos `ta birlikte konser verecek olan Ebru Gündeş , Muazzez Abacı provalar için biraraya geldi. Ebru Gündeş `in yıllar önce Muazzez Abacı tarafından dövüldüğü ve kovulduğu iddia edilmişti. Bütün bu sorulara yanıt veren Abacı , `Ebru `yu dövmedim, gerekirse döverim ama artık büyüdü. Ebru , yaşayan en büyük ses. Ebru o dönemde iki yol söyledim. O beni o kadar içten anladı ki. Çok güzel bir ruh birlikteliğimiz oldu. Ama o benim yüreğimin ne dediğini çok iyi anladı. Ve ilk geldiği andan itibaren çok beğendim Ebru `yu. Çok güzel bir sesi olduğunu ondan da önemlisi tabi şansta çok önemli. Ebru `nun yüreğinde çok başarılı olma azmi hırsı vardı o benim için çok önemli birşey. Onu ben Ebru `da hissettim. Pimi çekilen bir bomba gibiydi geldiği zaman bana. Çok mülayim sessiz küçük bir kızdı ama yüreğindeki bombayı hırsı hissediyordum` diyerek öpücük yağmuruna tuttu. Haber: NUR GULMEZBEL
https://ebrumfan.yetkinforum.com
ebrum
Admin
ebrum

İş/Hobiler : tek hobim ebru gündeşşş ve ebru gündeşle ilgili herşey
Lakap : ebrucu

MesajKonu: Geri: Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim   Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 2:34 pm

yok ya kim kimi dövüyo ebruya elini süürme sakın Evil or Very Mad
https://ebrumfan.yetkinforum.com/
ebrumfan
Admin
ebrumfan

MesajKonu: Geri: Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim   Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 7:42 pm

haber için teşekkürler

Ebru`yu dövmedim ama gerekirse döverim
1 sayfadaki 1 sayfası