Ebru Gündeş Fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebru Gündeş Fanclub

ebru gündeş hayranlarının tek buluşma noktası Fanclub

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ömer`den iyisini bulamıyorum

3 posters
YazarMesaj
can-efan
Admin
can-efan

İş/Hobiler : tek hobim ve ilgi alanım ebru gündeş

Ömer`den iyisini bulamıyorum Empty
MesajKonu: Ömer`den iyisini bulamıyorum   Ömer`den iyisini bulamıyorum Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 6:42 pm

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş , yaklaşık 4 yıl önce boşandığı Avukat Ömer Durak `la, yeniden bir araya gelebileceklerinin sinyallerini verdi08.01.2007Ünlülerin avukatı Ömer Durak `la 2002`nin aralık ayında evlenen, 3.5 ay sonra da boşanan Ebru Gündeş , eski eşinin yerine kimseyi koyamadığını söyledi. Haklarında çıkan `Yeniden bir araya gelecekler` haberleri üzerine Gündeş şu açıklamayı yaptı: `Evet biz boşandıktan sonra da birbirimizi arkadaş olarak aradık, konuştuk. Hiçbir zaman darılmadık, küsmedik. Ondan daha iyisini bulamıyorum. Ama yeniden denemeye gerek yok gibi geliyor bana.` Gündeş , Kurban Bayramı `nda Hasan Gülsal adlı işadamıyla Dubai `de tatil yaptığını da yalanladı .

DURAK : 1 YILDIR GÖRÜŞMÜYORUZ

Gündeş , eski eşinin yerine kimseyi koyamadığını söylerken, Avukat Durak ise daha temkinli. Durak `Yok böyle bir şey. Biz Ebru ile iki medeni dost olarak görüşür, konuşuruz. Zaten hiçbir zaman küs olmadık. Ama bir yılı aşkın süredir hiç görüşmedik. Böyle bir şeyin ortaya atılması için hiçbir gerekçe aklıma gelmiyor` dedi
https://ebrumfan.yetkinforum.com
ebrum
Admin
ebrum

İş/Hobiler : tek hobim ebru gündeşşş ve ebru gündeşle ilgili herşey
Lakap : ebrucu

MesajKonu: Geri: Ömer`den iyisini bulamıyorum   Ömer`den iyisini bulamıyorum Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 2:24 pm

haber için saol
https://ebrumfan.yetkinforum.com/
ebrumfan
Admin
ebrumfan

MesajKonu: Geri: Ömer`den iyisini bulamıyorum   Ömer`den iyisini bulamıyorum Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 7:52 pm

haber için teşekkürler

Ömer`den iyisini bulamıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası