Ebru Gündeş Fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebru Gündeş Fanclub

ebru gündeş hayranlarının tek buluşma noktası Fanclub

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASSOLİST AMA ÇOK UNUTKAN

YazarMesaj
ebrumfan
Admin
ebrumfan

ASSOLİST AMA ÇOK UNUTKAN Empty
MesajKonu: ASSOLİST AMA ÇOK UNUTKAN   ASSOLİST AMA ÇOK UNUTKAN Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 6:35 pm

Müzik dünyasında yıllardır tartışılıp duran ‘assolistlik kavramına’ Muazzez Abacı açıklık getirdi. Ebru Gündeş’in “Sibel Can ve ben gerçek assolistiz” açıklamasına cevap veren Abacı, “Artık ne gazino var ne de buralarda çıkan dev kadrolar. Dolayısıyla assolistlik kavramı geride kaldı. Bir sanatçıya assolist payesinin verilmesi için gazinoda program yapması gerekir. Gündeş ve yaşıtları gazinolarda çıkmadı ki, assolist denilsin” dedi. Abacı, iki hafta önce İbrahim Tatlıses’le ‘Müzikte eğitim şart mı?’ tartışması için de “Sözümün arkasındayım. Eğitim müzik için çok önemli” diye konuştu.

NE DERSE DOĞRU

2000’li yıllarda kapanan Aksaray’daki Lunapark Gazinosu’nun son döneminde sahne alan Ebru Gündeş “Ben böyle konularda konuşmayı, cevap vermeyi doğru bulmuyorum. Muazzez Hanım bizim ustamız. Ne söylerse doğrudur” dedi.

İbrahim ŞAHİN

AKŞAM GAZETESİ

ASSOLİST AMA ÇOK UNUTKAN
1 sayfadaki 1 sayfası